José Alejandro

 

 

JoseJosé Alejandro už je na gymnaziu, moc dobře se učí a také je velký sportovec. Má rád jak fotbal, tak tenis ale i beisbol.

A tohle jsou některé z jeho  «hlášek»

Stín

Jednou, když byl José malý se ptal maminky proč je jeho stín pořád za ním: Jana se snažila mu vysvětlit, že to je tím že on stojí mezi slucem a zemí.José se chvíli zamyslel a pak říká: “ Aha, tak to jsem vlatně zase já, ale v černobílým.”

Čekání

A když ještě chodil do školky, Mauricio ho ráno vodil a než si pro něj přišla učitelka, tak si sedl na zídku, která je před brankou školky.A když se pro něj v poledne vrátil a zase čekal až ho učitelka přivede, sedl si na stejnou zídku. A když ho uviděl José , tak se mu vrhnul kolem krku a říká mu: ”jé ty jsi hodný, tys tady na mě čekal celý dopoledne”.

Akné

Když mu bylo asi 8 let, tak jsi jednou Sofi postěžovala, (to jí bylo asi tak 12 let),  že jí naskočily nějaké pupínky na čele. A José se otočil a povídá jí strašně vážně : «Sofi, to nic, v tvém věku je to normální »

 

 

Post navigation

  1 comment for “José Alejandro

  1. Jana Jánská
    7 julio, 2015 at 11:44 pm

    taky krásnej kluk jako všichni ostatní když jsem byla mladá tak se mi líbili kluci černovlasí a tmavooký a když je k tomu zdravý a chytrý ,co si může člověk víc přát

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *