Pablo

 

 

Pablo1Pablo je šikovný klučina, který miluje volejbal a kvůli němu mu není za těžko, když má trénink, vstát ve 4 hodiny ráno.

 A tohle jsou některé jeho hlášky, když byl malý.

Mše

Jednou, to byl Pablo ještě malý (ale rozumbrada), ho vzala Natalie  do kostela, na mši a  sedla si sním do první lavice. Celou dobu byl Pablo hodný, seděl a pozoroval kněze.Ale v momentě , kdy kněz řekl :” prosme o prominutí našich hříchů”, Pablo se zvedl a na celý kostel prohlásil:”maminko, jdem domů, já nic neprovedl a nemusím o nic prosit”.

Pyramidy

Kdysi jsem ukazovala Natalii fotky z Mexika s pyramidama a Pablo se také díval. A najednou povídá: “ a jsou v nich taky mumie a sarkofágy?”.  (ve třech letech!!!)

Psí rasy

Když byl Pablo malý, ptal se ho Alvaro zda  ví jaká rasa je náš Ayax, (tady se vlčákům říká “pastor alemán”- německý ovčák). A Pablo mu odpoví: ”vím, je to německý ovčák” a Alvaro mu říká “a Chapete?”(to je labrador).No to je přece “kolumbijec” mu odpoví Pablo.

Post navigation

  1 comment for “Pablo

  1. Jana Jánská
    7 julio, 2015 at 11:18 pm

    Pablo je taky moc hezkej kluk ale to už se opakuji ale ono se ani nic jiného napsat nedá a vypadá být správnej pohodář,přeju mu ať ve sportě vytrvá je to pěkná záliba

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *