Samuel

 

 

10860865_10153496930325410_945857385947832244_o

Samuel se narodil jako vymodlené dítě, sedm let po svatbě rodičů. A asi je chtěl moc rychle vidět protože si opravdu pospíšil. Když se narodil ( v šesti a půl měsíci ), vážil jen 950 gramů a všichni jsme o něho měli velikánský strach. Ale Samík je bojovník a z toho maličkého klubíčka vyrostl kluk jak buk. Dneska už je ve druhé třídě a výborně se učí. A má jednu velikou zálibu, která se dnes v  době počítačů, tabletů a jiných vymožeností, už skoro u dětí nevidí. Hrozně rád čte. A nejen knihy pro děti, miluje životopisy různých malířů a umělců.

A ještě některé  jeho » hlášky   «:

Před několika měsíci musela Jessika se Samíkem do Mexika, kvůli americkému vízu. A samozřejmě ho vzala k Panence Marii Guadalupské. Když se vrátil domů, tak se ho Mario ptal jestli si vzpomíná, jak se jmenuje pohorek, kde se Panenka Marie zjevila (Tepeyak). A Samík  mu suverénně odpověděl : «samozřejmě, jmenuje se Pan pa yá «. (To je řetězec jedné z bogotských pekáren, kam chodil s babičkou pro chleba.)

Před několika měsíci se jednou ráno probudil protože se počůral. Jessika ho převlékla, převlékla i postel a pak mu ríká: «to už si musíš dávát pozor,podívej se na sestřičku, ta je mladší než ty a nikdy se jí to nestane. » A Samík se zamyslel a pak jí povídá: » no jo, když já mám «ptáčka » venku a ona ho má uvnitř «. Logické, že jo ?

A před pár dny přišel za Mariem a říká mu : » tatínku, co je to sex? «. Mario vůbec nevěděl co mu má na to říct (Samíkovi bude 8 let!!!) a tak se ho jen zeptal, kde na to přišel. A Samík mu řekl že se díval na televizi a tam najednou naskočilo upozornění : V tomto pořadu nejsou scény ani s násilím, ani se sexem. To je nařízení, které se musí v televizi dodržovat, aby rodiče věděli na co se mohou děti dívat.

Post navigation

  2 comments for “Samuel

 1. Jana Jánská
  7 julio, 2015 at 11:04 pm

  musítě mít z něho opravdu radost ,ale co je nejhlavnější ,že je zdraví ,a je to zázrak že z takhle malého miminečka vyrostl takhle krásnej kluk

 2. Tereza
  20 julio, 2015 at 11:26 am

  😀 Dost dobrý dotaz!
  Moc šikovný a velký kluk ze Samíka vyrostl.

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *